Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Zbrachlin - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biuro Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Zbrachlin + 20 km)

80 000 zł26 m² 3 076,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super lokalizacja- lokal po kapitalnym remoncie gotowy do prowadzenia działalności! Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 26 m 2 z przeznaczeniem biurowym lub handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy z parkingiem

Chromowola(Zbrachlin + 13 km)

2 549 000 zł887 m² 2 873,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szlachecki Dwór hrabiego Sulimierskiego z pełną dokumentacją. Położenie; miejscowość: chromowola Gmina: koneck Powiat: aleksandrowski Województwo: kujawsko - pomorskie Dane obiektu: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Zbrachlin + 20 km)

450 000 zł88 m² 5 113,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 87,90 mkw + przynależna piwnica 4,29 mkw, położony na 1. piętrze 3-piętrowego budynku mieszkalno-usługowego, wybudowanego metodą tradycyjną - z pustaków i cegły -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Szelążka

Łubianka(Zbrachlin + 25 km)

700 000 zł198 m² 3 535,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowy 198 m2, położony w Łubiance przy ul. Szelążka 10. Lokal pusty bez wyposażenia I sprzętów! Działka 1500m2, całość ogrodzona, część wyłożona kostką - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Jastrzębie

Jastrzębie(Zbrachlin + 24 km)

319 000 zł2 944 m² 108,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:36

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy, usytuowany w pięknej, spokojnej miejscowości Jastrzębie. Powierzchnia działki 2944 m , powierzchnia budynku ok. 400 m. Tylko teraz I U nas Tomasz   .

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski(Zbrachlin + 16 km)

1 100 000 zł116 m² 9 482,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas! nie szukaj dalej! zadzwoń I umów się na prezentacje! Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100 m2, aktualnie przystosowany i działający jako kawiarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Brześć Kujawski

Brześć Kujawski(Zbrachlin + 20 km)

269 000 zł108 m² 2 490,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Okazja nowa cena! Dochodowy podwójny Lokal w Super lokalizacji! Kupujesz duży lokal a mały lokal z parkingiem dostajesz gratis! Oferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni 108 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Zbrachlin + 20 km)

80 000 zł26 m² 3 076,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu lokal o powierzchni 26m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do pracy. Lokal użytkowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Krótka

Kopernika,Chełmno(Zbrachlin + 12 km)

1 000 000 zł1 448 m² 690,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w centrum Chełmna: - na cele usługowo-mieszkalne, - w pierwszej linii zabudowy, na sprzedaż działka o powierzchni 1515 m2 oraz zabudowania.