Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Zbrachlin - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z tarasem

Zbrachlin,kujawsko-pomorskie

569 000 zł178 m² 3 196,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 471 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! zbrachlin Jeśli szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

299 000 zł37,60 m² 7 952,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Brb Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na pierwszym piętrze 2 piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł50,58 m² 4 744,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 3 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy w Centrum. Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w centrum - bezczynszowe!.

Szczegóły ogłoszenia

318 900 zł1 143 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1143 m (w tym 160 m przeznaczone na drogę dojazdową), zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Unisław

Unisław(Zbrachlin + 15 km)

200 000 zł3 300 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Unisławiu o powierzchni 3300 m , położona na wzniesieniu, z pięknymi widokami. Nieruchomość posiada wydane Warunki Zabudowy (wz) i istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

104 990 zł742 m² 141,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecamy działkę budowlaną o powierzchni 740 m , położona w malowniczej miejscowości Wudzyn , zaledwie 250 metrów od głównej drogi. Spokojna, wiejska okolica.

Szczegóły ogłoszenia

256 620 zł1 974 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż 10 km od Torunia łubianka ul. Złota (na granicy Łubianki i Pigży) Działka nr 851 o pow. 1974 m2 (35 x 56m) cena 130zł / m2 dojazd - droga asfaltowa,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 56 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł900 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o bokach około 33 m x 27 m, położona we Włocławku Mielęcinie, w drugim planie. Dla terenu na którym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w spokojnej okolicy w miejscowości Steklinek. Dom - 96 m2 z poddaszem wybudowany w 1936 r. wraz z budynkiem garażowym 40 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł86 m² 6 162,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom - Czarnowo - 6 km od Bydgoszczy / Fordonu - bez podatku pcc Z przyjemnością prezentuję ofertę domu wolnostojącego na nowym osiedlu w podbydgoskim Czarnowie. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Zbrachlin

Zbrachlin,kujawsko-pomorskie

850 000 zł7 100 m² 119,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość zabudowana W zbrachlinie starym, w której mieści się serwis ogumienia. Nieruchomość tą stanowi działka O powierzchni 0,7100 ha, zabudowaną: *budynkiem socjalno - biurowym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij